תהלוכת פורים של ילדי עלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
  • הדפסה
פרטים
פורסם ביום שבת, 24 ספטמבר 2011 19:31

תהלוכת פורים של ילדי עלה

בשיתוף החברות המובילות במשק

ביום ז’ באדר ב’ (13.3) התקיימה בבני ברק תהלוכת פורים של ילדי עלה, בשיתוף ובליווי החברות המובילות במשק. הדי השמחה ממשיכים ללוות את העיר גם הבוקר. התהלוכה המוצלחת מהווה הוכחה לכך, שהחברה הישראלית יודעת לקבל את השונה באהבה, ולשמח גם את האנשים החלשים ביותר שבתוכה.

 

זה קורה מדי שנה… מדי שנה, לקראת פורים, מתמלאים רחובות בני ברק וסביבותיה בהמולה צבעונית ומקסימה – תהלוכת פורים של ילדי עלה (עזר לילד הנכה). כדרכה בקודש, רשת מעונות עלה עושה את המיטב למען הילדים המובלים ביותר, כדי לשמח את ליבם, ולספק להם חוויות ככל ילד, ככל האדם. העדלאידע הססגונית והצוהלת כבר הפכה למסורת ושם דבר בעיר, וכל המצטרף הרי זה משובח. מדי שנה נבחר נושא אחר שמלווה את התהלוכה, וסביבו מתרחשת חגיגה שלמה. הפעם בחרה רשת עלה בנושא, שהביא לשיתוף מרגש עם אנשים רבים – חברות מובילות במשק הישראלי.

השנה, החברות המובילות במשק הובילו את העדלאידע. לפני מספר חודשים פנתה הנהלת עלה לנציגי החברות המובילות במשק, והזמינה אותם להשתתף בתהלוכה המיוחדת. ההיענות הייתה מעל ומעבר לציפיות, החברות נרתמו למאמץ וסיפקו לילדי עלה אלפי פריטים ואביזרים, שסייעו להם להתחפש בהתאם לנושא המעניין. כל קבוצת ילדים ואנשי צוות התחפשה לחברה מובילה אחרת – והמראה היה מרהיב במיוחד. יחד עם ילדי עלה ועם הצוות הגדול שליווה אותם, צעדו בנכונות, בשמחה ובאהבה, נציגים ודיילות מהחברות השונות: תנובה, סטימצקי, סלקום, אל על, קוקה קולה וטמבור. בהליכה המשותפת הייתה אמירה חברתית גדולה ונעלה: אתם חשובים לנו ואנחנו נמצאים כאן בשבילכם!

והעיר בני ברק צהלה ושמחה. העדלאידע הארוכה נעה ברחובות העיר כשהיא מלווה באנשי ציבור ובתושבים רבים. בין המשתתפים נכחו גם ראש עיריית בני ברק – הרב יעקב אשר, וראש עיריית רמת גן – צבי בר. ילדי עלה היו גיבורי התהלוכה, ונראו מאושרים מתמיד כשהם מוקפים באהדה גדולה. גם הם זכו לשמחת הפורים, ככל ילדי ישראל, ושמחה זו תלווה אותם למשך ימים רבים.

רשת מעונות עלה מוקירה ומעריכה את כל השותפים למאמץ. אין ספק שהחיבור בין החברות המובילות לבין ילדי עלה, הביא לקדמת הבמה את הפנים היפות של ישראל. ההירתמות למען ילדי עלה המיוחדים והיקרים, שחייהם ואושרם אינם דבר מובן מאליו – מרגשת ומשמחת. הצלחת התערוכה משקפת את ההצלחה של כולנו כחברה סובלנית, מקבלת ותורמת.

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-05-25 at 13.58.59

רגעים קטנים של אושר גדול

רפאל חניך בעלה ירושלים נזקק לצאת להתאמה דחופה עבור כסא הגלגלים שלו באזור, מרכז הארץ. …

fd1bfa63-57d0-4662-94ca-0507d97b025a

מתחילים לחגוג שבועות בעלה נגב

בערב חג השבועות הגיע לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” עליזה בן דוד, אמא של …

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.52.18 (1)

חגיגות ל”ג בעומר במרכזי עלה

חגיגת ל”ג בעומר מקורית בעלה אמש עקב ההנחיות המגבילות חגגו במרכזי עלה את ל”ג בעומר …