עטופים באהבה – שוטרים למען אנשים עם מוגבלויות

עטופים באהבה – שוטרים למען אנשים עם מוגבלויות

חמישי, ספטמבר 28th, 2017


עשרות חניכי מרכז 'עלה' מוריה בגדרה שאומצו על ידי שוטרי המכללה לשוטרים הוזמנו להיות אורחי כבוד בהפנינג המשטרה אשר התקיים ביבנה. החניכים, אשר הינם אנשים עם מוגבלויות שכלית התפתחותית, זכו ליחס של VIP, התקבלו בשמחה על ידי השוטרים, שעטפו את החניכים ודאגו שירגישו בנוח באירוע ויהנו ממנו כמו אנשים בריאים.
לאירוע הגיעו אלפי אנשים ובתוכם הקבוצה המיוחדת של חניכי 'עלה' יחד עם המדריכים. לאורך ההפנינג נחשפו החניכים לתצוגות שונות שהיו פזורות בשטח, שכללו רכבי משטרה והצלה, רובוטים, כלי נשק ואף למופעים שונים במהלכם הודגמה גם פעילותם של בעלי חיים בשירות המשטרה.
בנוסף, זכו החניכים ליחס אישי מיוחד כאשר מפקד תחנת משטרת יבנה סנ"צ שלומי בן שיטרית, רפ"ק אופיר ביטון סגן מפקד התחנה ורפ"ק אלדד אלישיב קצין האג"ם ניגשו לדיירי 'עלה' במיוחד לחבק, לברך ולהצטלם למזכרת עם החניכים.
המפקדים הביעו את הערכתם הרבה לפועלה של עמותת 'עלה' בקרב אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ואת התפעלותם מעבודת הצוות. לדבריהם: "המפגש הבלתי אמצעי עם חניכי 'עלה' לא משאיר אף אחד אדיש. אנחנו שמחים על הזכות להיות חלק מאלה שיכולים לסייע לאנשים עם מוגבלויות לעשות את חייהם טובים קצת יותר. הקשר עם 'עלה' נותן סיפוק אדיר"
נעמה סודקביץ' מנכ"לית 'עלה' מוריה בגדרה מציינת כי: "מקומם של אנשים עם מוגבלויות הוא בשורה הראשונה בחברה, שכן מדובר באנשים שיכולים לעשות רק דברים טובים. מבחינתנו החיבור עם המשטרה ועם כל מי שרוצה לעשות טוב הוא חיבור טבעי שמבטא את היכולת שלנו להוסיף אור בעולם, ובפרט לחניכי עלה.