רב סרן קרן קדמי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ערב שישי, רס”ן קרן קדמי, סמג”ד קשר במפקדת פיקוד העורף, נסעה לחגוג יום הולדת לאמו של אביעד בעלה, יחד עם שני ילדיהם גאיה (4) ואדר (3). בדרכם חזרה לביתם במושב נבטים בנגב, נפגעו בתאונת דרכים. קרן נפצעה אנושות ועברה החייאה בשטח. היא פונתה לבית החולים הדסה עין כרם עם פגיעת ראש קשה משולבת בפגיעת איברים פנימיים ושברים מרובים בכל חלקי גופה. לאחר שלושה חודשים בהם הייתה מורדמת ומונשמת, החלה קרן תהליך שיקום ארוך ומורכב בהדסה עין כרם ובשיבא תל השומר, הרחק מהמשפחה ומהילדים. עבור הילדים גאיה ואדר, אמא פשוט נעלמה.

כיום קרן מגיעה לטיפולי שיקום במחלקת השיקום ב”עלה נגב-נחלת ערן” מלווה באימה.  שלוש פעמים בשבוע היא מקבלת טיפול מוטורי וקוגניטיבי המיועד להחזירה לתפקוד מלא. בתום כל סדרת טיפולים, קרן חוזרת הביתה להיות עם הילדים והמשפחה המהווים  חלק משמעותי מתהליך ההחלמה. “קרן מטופלת מעוררת השראה” מספרת עדי, פיזיותרפיסטית בכפר, “כיום היא כבר שותפה מלאה לגידול הילדים ובשגרת הבית ועל אף כל הקשיים המוטוריים, המוטיבציה שלה וההתמסרות שלה לתהליך מובילים לתוצאות מדהימות”.

סיפורה של קרן, הוא סיפורם של אנשים רבים מאזור הדרום אשר נאלצים לעבור את השיקום הרחק מביתם ומשפחתם. אנו רואים עד כמה השיקום בסביבה הטבעית של המטופל הוא חלק בלתי נפרד מהצלחתו של תהליך השיקום.

בנוסף למחלקת שיקום באשפוז ומחלקת שיקום יום הייחודית ל”עלה נגב – נחלת ערן”, בימים אלו נבנה בכפר בית החולים השיקומי הראשון באזור הדרום, אשר יהווה מענה שיקומי מקצועי ואיכותי לכל תושבי הנגב.

החלמה מהירה ומלאה לרס”ן קרן קדמי. גיבורה אמיתית.

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-05-25 at 13.58.59

רגעים קטנים של אושר גדול

רפאל חניך בעלה ירושלים נזקק לצאת להתאמה דחופה עבור כסא הגלגלים שלו באזור, מרכז הארץ. …

fd1bfa63-57d0-4662-94ca-0507d97b025a

מתחילים לחגוג שבועות בעלה נגב

בערב חג השבועות הגיע לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” עליזה בן דוד, אמא של …

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.52.18 (1)

חגיגות ל”ג בעומר במרכזי עלה

חגיגת ל”ג בעומר מקורית בעלה אמש עקב ההנחיות המגבילות חגגו במרכזי עלה את ל”ג בעומר …