עדכונים נוספים בתקופת הקורונה

עדכונים נוספים בתקופת הקורונה

לעדכונים קודמים

המלאכים שלנו עובדים שעות נוספות

עלה הוא מקום מיוחד בו מלאכים מטופלים על ידי מלאכים, ואנשי המקצוע הרפואיים והפרא-רפואיים שלנו יוצרים מצב רוח, מקצועיות במהלך מגפה בינלאומית זו.
כאשר הצוות שלנו מתדלל בצורה דרמטית ופרוטוקולית, זה רחוק מ"עסקים כרגיל" במרכזי עלה ברחבי הארץ … אבל אנחנו עדיין מחייכים!

הצוות המקצועי שלנו עובר מעבר לקריאת החובה לאכוף את תקני הניקיון המוגברים, לספק את הטיפול הרפואי והשיקומי ברמה הגבוהה ביותר ולהבטיח שכל דייר בטוח מבחינה גופנית, מרגיש רגוע, בטוח ושמח. אלוקים יברך את המלאכים שלנו ואת המלאכים הדואגים להם בצורה כה מדהימה!

להישאר מחוברים תוך כדי מרחק

 

כל יום ויום, צוותי עלה המסורים והמתנדבים שלנו עושים הכל כדי להבטיח שהדיירים ישמרו על קשר חזק עם בני משפחותיהם הביולוגיות וכי הוריהם יישארו חלק בלתי נפרד מחייהם – נוכחים, מרכזיים ומעורבים. בנוסף להשתתפות באירועים עונתיים והשתתפות בתכנות משפחתיות מיוחדות שנוצרו כדי לטפח זמן איכות עם התושבים, ההורים מבקרים מדי יום במרכזי עלה כדי לבדוק את ילדיהם האהובים ולדון בטיפולים ולמפות את ההתקדמות עם הצוות הרפואי.

מכיוון שמגבלות מבקרים חדשות יכולות להפסיק את התפשטות הקורונה, צוות עלה ממנף את הטכנולוגיה בכדי לגרום להורים, להיות רגועים. תוך כדי השמת כל השאלות מההורים באמצעות הטלפון והדואר האלקטרוני, הצוות עוזר להם להישאר מחוברים לילדיהם באמצעות שיחות וידיאו. היכולת לדבר ולשיר לילדיהם ולראות אותם מחייכים מספקת להורי הדיירים את השקט הנפשי שהם כל כך זקוקים להם בתקופות לא בטוחות אלה.

 

לסיוע לילדי עלה בתקופת הקורונה לחצו כאן!