"קודקודים" נפגשים בעלה נגב-נחלת ערן

"קודקודים" נפגשים בעלה נגב-נחלת ערן

  • הדפסה
פרטים
פורסם ביום שבת, 24 ספטמבר 2011 21:01

ביקור אסף חפץ, דוד צור, דן רונן ואיתן בר זאב

"איני מפסיק להרהר בביקור בעלה נגב… איני מפסיק לחשוב על גודל המעשה והנתינה שלכם ושל כל אלו העושים במלאכת הקודש הזו. אנו שגרירים שלכם ונענה לכל צורך שלכם". כך כתב אסף חפץ, מפכ"ל המשטרה לשעבר, בעקבות ביקורו בכפר השיקומי. יו"ר הכפר, אלוף (מיל') דורון אלמוג אירח במקום אותו, את הניצבים בדימוס דוד צור ודן רונן, ואת איתן בר זאב – מנכ"ל BIG. היה זה מפגש בין "קודקודים" – אסף חפץ היה מפקדו של דורון בצבא, דורון היה מפקדו של איתן בר זאב, ותפקידיהם של צור ורונן במשטרה השיקו לתפקידיו של דורון.

 

ארבעת האורחים סיירו בכפר, התרגשו מאוד מהדיירים ומהעשייה הגדולה למענם. אין ספק שניתן לראות בהם שגרירים של רצון טוב לקידום ופיתוח הכפר, ולהגברת המודעות לצרכי החלשים בחברה.

זו התחושה העולה ממכתבו של דוד צור:

"תודה רבה על הזכות שנתתם לנו להיות, ולו לזמן קצר, חלק מהחוויה המדהימה של הנתינה שלכם. אין לי ספק כי הרושם העז שנותר בכל אחד מאיתנו, גם אם היינו אורחים לרגע, ילווה אותנו הרבה מאוד זמן. אישית, אשמח לעמוד לרשותכם בכל הניתן לסייע בהמשך.

בשנית, כל הכבוד לכם על מפעל החיים הזה, וככל שהמודעות למקום ושכמותו תגבר – כן נהיה כחברה שמטפלת בחריגיה ובחלשים – ראויה יותר."