משפחת עלה

רשת עלה היא משפחה גדולה המהווה קהילה גלובלית, אשר מבוססת על עקרונות של מחויבות חברתית, אנושיות, רגישות וחסד. כל אחד מחברי המשפחה הזו תורם את חלקו החשוב למען המטרה המשותפת – להעניק למאות ילדים ובוגרים חיים מלאי משמעות ואיכות.
המשפחה המורחבת של עלה כוללת ילדים ובוגרים, הורים ובני משפחה, אנשי מקצועות הבריאות, מטפלים, אנשי ציבור, מתנדבים, קרנות ותורמים יחידים, מכל הגילאים ומכל רחבי הארץ והעולם. כולם פועלים יד ביד כדי להבטיח שדיירי עלה ואנשים עם צרכים מיוחדים בקהילה, יזכו לקבל את הטיפול והחינוך ברמה הגבוהה ביותר, ויוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.
הכול נעשה מתוך הכרה בזכויותיהם של אנשים עם צרכים מיוחדים, מתוך הערכה למקומם החשוב בחברה הישראלית, מתוך הבנת גודל האתגרים העומדים בפניהם, ומתוך אמונה ביכולותיהם.
העשייה המשותפת והמעצימה של משפחה גדולה, מקדמת ואוהבת, היא זו המחוללת שינוי משמעותי בחייהם של דיירי עלה היקרים.
כמו בכל משפחה בריאה, אנו שמים דגש על הקשר השוטף.

הצטרפו אלינו בפייסבוק כדי לשמור על קשר עם משפחת עלה שלכם!

 
כל משפחת עלה
חברי נשיאות
הנהלה

השותפים שלנו

סטימצקי ספרים

רשת חנות הספרים הגדולה בישראל, סטימצקי פועלת. כדי לקדם את המודעות ותמיכה לילדים ע.ל.ה, סניפים סטימצקי בנמל התעופה בן גוריון נמל התעופה בינלאומי וסניף יד ושם מוכר יצירות אמנות של ע.ל.ה בוטיק אשר המוצרים נוצרו על ידי דיירי עלה בסדנות המקצועיות שלהם.

קרן סילויאן

קרן סילויאן  תומכים נדיבים ההכשרות מקצועיות ותכנית ספארי טיפולית בעלה נגב. באמצעות השותפות שלהם, תושבי וילדי הקהילה משיגים את מטרותיהם תוך פיתוח ביטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי.

קרן רש"י

קרן רש"י היא שותפה מובילה להקמת עלה נגב-נחלת ערן,תמיכה של קרן רש"י בעלה נגב מבטא את המשימה של הקרן לסייע לאנשים מעוטי יכולת לממש את הפוטנציאל שלהם ולחזק  את הפריפריה של ישראל. קרן רש"י תמכה  בהקמת הברכה  מרכז הלוגיסטיקה וכו'…

קרן PPO, שויץ

קרן PPO משוויץ תומכת בנדיבות ברכישת ציוד מיוחד וחיוני עבור תושבי עלה נגב-נחלת ערן, וגם בשיפוץ בתי המגורים .

קרן וינברג

שותפים עיקריים בהקמת הכפר עלה נגב-נחלת ערן, קרן הארי וג'נט וינברג תמכה בהקמת שכונת המגורים הראשונית.

אורנג', פרטנר תקשורת

חברת פרטנר תקשורת סיכמה חדר שיקום חדשני וחדר טכנולוגיה המסייע לדיירי עלה להתחבר עם בני משפחה וחברים

קרן מסדה לידס

קרן מסדה לידס מסייעת לעלה נגב במגוון פרויקטים לרווחת הדיירים, הכוללים הציוד הפיזיותרפיה מתקדם, כיתות חכמות, וסדנאות תעסוקה מאתגרות.

לוג'יק תעשיות

החברה הייתה בבעלות של מר מתי כוכבי אשר חלק שותף ופעיל עם משפחת עלה . בזכות מתי כוכבי וחברתו, הוקמו שכונות המגורים בעלה נגב-נחלת ערן , בריכות הידרותרפיות בעלה נגב ובעלה ירושלים.

JNF

הקרן קיימת לישראל הוא תומך מרכזי מאז נוסד עלה נגב נחלת ערן, ועוזר בפיתוח השטחים והגינות בכל רחבי הכפר. קק"ל גם יתמוך בבניית בית חולים שיקומי בעלה נגב, שייתן מענה לכל תושבי הנגב שצריכים אישפוז ושיקום אחרי תאונה או מחלה רצינית

קרן היסוד

קרן היסוד היתה שותפה גדולה בהקמת כפר השיקומי עלה נגב -נחלת ערן, ובמיוחד באגף המרפאה. בנוסף, קרן היסוד תומכת בכל מרכזי עלה בארץ, כדי לאפשר למאות ילדים ישראלים עם מוגבלות קשה לקבל את הטיפול הטוב ביותר ואיכות חיים אמיתית

אל על

חברת אל על נרתמה לפרויקט ייחודי למען ילדים עם צרכים מיוחדים, אל על יצאה במבצע באוקטובר 2005 שנקרא "שינוי קטן עושה  את ההבדל הגדול."

בטיסות אל על  לישראל, מונחת מעטפה  בכל מושב  שמאפשרת לנוסעים לתרום את הכסף הקטן שנשאר להם ממהלך הטיול  לטובת ילדי על"ה ו אלו"ט.

הקמפיין הוכיח את יעילותו, אלפי נוסעים שמים במעטפות ובמאמץ משותף עוזרים לילדים הנכים בישראל.

 

אנו מודים לאל על שמאפשרים את פרויקט "להמריא", ולבנק הפועלים על נדיבותם שכדי להבטיח את הצלחתו של הפרויקט  דאגו שכל העסקאות והמרות המטבע מתקיימות ללא עמלות.

קו צינור אילת אשקלון בע"מ

קו צינור אילת אשקלון (קצא"א) תרמו מענק נדיב לכפר עלה נגב-נחלת ערן,  היו"ר עמוס ירון ציין בטקס שנערך במשרדיהם: "קצא"א רואה את פעילותה למען הקהילה, ובמיוחד עבור אוכלוסיות מיוחדות, כחלק מחובתה של החברה והאנושות. תרומה זו היא ביטוי נוסף של השותפות שלנו עם הקהילה סביבנו. "

קרן גלנקור

קרן גלנקור נתנו מענק למלגות רבות לסטודנטים מאזור הנגב אשר מעוניינים בלימודי התואר הראשון בתחומי מקצועות הבריאות. תלמידים אלה מקבלים הכשרה ותעסוקה בעלה נגב, אשר מעודד אותם להתיישב באזור ולתרום להגברת יציבות כלכלית באזור הדרומי של ישראל.

קרן אדמונד י. ספרא

השותפות של קרן אדמונד י. ספרא עם עלה, משפיעה באופן משמעותי על איכות החיים של ילדי ודיירי עלה  בכל המרכזים.

הקמת הכפר השיקומי עלה נגב- נחלת ערן היתה בסיוע רב של קרן ספרא. תמיכתם הנדיבה לעלה, היתה בהשתתפות: מימון הקמת בית החולים, מרכז הפרא-רפואי, מרכז לוגיסטי, בריכת ההידרותרפיה ובנוסף, הקרן סייעה בהקמת המרפאה של עלה בירושלים ורכישת אמבולנס.

קרן דורסט

השותפות של עלה עם קרן דורסט כבר החלה כדי ליצור חדר פעילות מרגש לדיירי מוריה. החדר מספק לנוער פעילות מהנה תוך קידום עצמאות בסביבה חברתית חיובית.

המענקים הנדיבים של קרן דורסט בעבר אף עזרו לבניית אגף אשפוז בעלה ירושלים וחדר כושר לילדים המיוחדים של בני ברק.

קרן פארסול

קרן פארסול, בשותפות עם עלה, סייעה לבנות בעלה ירושלים את אגף הסיעודי מורכב ובית הספר לחינוך מיוחד

בנק הפועלים

בנק הפועלים בחר לשתף פעולה עם עלה נגב באמצעות קידום תכנית ההכשרה המקצועית השיקומית באמצעות תרומה נדיבה של 250,000 ₪ בנק הפועלים תומך גם בפרויקט " השינוי הקטן עושה את ההבדל הגדול" .

הפרויקט ייחודי לטובת ילדי עלה בשיתוף חברת " אל על " שהתחיל באוקטובר 2005 .

בטיסות חזור לא"י מונחת מעטפה במושב הנוסע עם פניה לכל נוסע שמבקשת מהם לשים את המטבעות הקטנות שנשארו להם ממהלך הטיול לטובת ילדי עלה. מטבעות קטנים אלה יכולים לעשות את ההבדל הגדול בחייהם של אלפי ילדים נכים.

בנק הפועלים נרתם למיזם זה ופתח חשבון בנק ייחודי לפרויקט ייחודי זה שכל העסקאות והמרות המטבע מתקיימות ללא עמלות..

הקמפיין הוכיח את יעילותו, עם אלפי נוסעים שמילוי את מעטפות במאמץ משותף לעזור לילדים הנכים בישראל.

אנו מודים לאל על שמאפשרת לפרויקט הזה "להמריא", ולבנק הפועלים על נדיבותם להבטיח את הצלחתו של הפרויקט.

קרן ואן ליר

הודות למימון קרן משפחת ברנרד ואן ליר עבור פיתוח ילדי עלה. הוקמו טכניקות עיסוי תינוקות, סדנאות לתזונה נכונה בגיל הרך; פיתוח מיומנויות תקשורת מוטורית במהלך משחק תוך כדי התמודדות עם ADHD ואתגרים אחרים בבית הספר, סדנאות לקידום מודעות וההבנה של הציבור הדתי בבני ברק.
Eleous Home Trust – ניו זילנד

באמצעות התמיכה הנדיבה של קרן בית Eleos, הוקמה מרפאת מגורים חדשה בעלה נגב-נחלת ערן .

אלפא אומגה

תודה לאלפא אומגה שבזכות השותפות שלה מרפאת השיניים של עלה נגב –נחלת ערן מצוידת עם הציוד המיוחד שנצרך למען הבטיחות של הלקוחות עם הצרכים המיוחדים.