מסע 70

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ביום חמישי האחרון, ה-22.3.18, הגיעו לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” מכינת חצבה בליווי עובדים של קרן היסוד במסגרת “מסע 70” – לקראת חגיגות 70 שנה למדינת ישראל. יוזמי הרעיון החליטו לקיים מסע שיחצה את הארץ, במטרה לציין את יום העצמאות בצורה מעט שונה. בליווי וארגון שליחים של ארגונים חברתיים וחינוכיים מרחבי הארץ חולקה המפה למקטעים. מכינת חצבה וקרן היסוד אשר לקחו חלק במסע הדרומי, התחילו את המקטע בקיבוץ חצרים. במשך כל היום צעדו את הדרך לכפר השיקומי “עלה נגב-נחלת ערן”. עם הגעתם, התקיים מסע מסכם משותף יחד עם דיירי ותלמידי הכפר- כשהם מלווים דגלי ישראל, מוזיקה והרבה שמחה עברו כולם יחד את הקטע האחרון של היום שננעל בתצפית האמפי שבכפר.

עינת אופיר, סמנכ”לית הכפר ברכה את הצועדים – מרגש מאוד לראות גם את הצעירים וגם את המבוגרים חוברים יחד וחולקים עם דיירי הכפר את ההתרגשות באירוע שכזה, תמיד כיף לנו לפתוח את הבית שלנו לשיתופי פעולה שכאלו.

מייק ביילי, מנהל הפיתוח של קרן היסוד סיכם ואמר שמטרת המסע הייתה בעיקרה שלא ניקח את הדברים כמובנים מאליהם. עלה נגב- נחלת ערן והמסע כולו מסמנים את העבודה הקשה שעשו אנשים טובים בדרך ועלינו לדעת להעריך וליהנות מזה.

 

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-05-25 at 13.58.59

רגעים קטנים של אושר גדול

רפאל חניך בעלה ירושלים נזקק לצאת להתאמה דחופה עבור כסא הגלגלים שלו באזור, מרכז הארץ. …

fd1bfa63-57d0-4662-94ca-0507d97b025a

מתחילים לחגוג שבועות בעלה נגב

בערב חג השבועות הגיע לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” עליזה בן דוד, אמא של …

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.52.18 (1)

חגיגות ל”ג בעומר במרכזי עלה

חגיגת ל”ג בעומר מקורית בעלה אמש עקב ההנחיות המגבילות חגגו במרכזי עלה את ל”ג בעומר …