להצטיין בעלה – זה להיות אחר!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
  • הדפסה
פרטים
פורסם ביום שבת, 24 ספטמבר 2011 19:00

טקס העובד המצטיין לשנת 2011 בחסות קרן פיקר

לקבל פרס עובד מצטיין זה מחמם את בלב, אך לקבל פרס עובד מצטיין בעלה – זה מעיד על לב גדול שאין כדוגמתו. עמותת עלה הכתירה את עובדיה המצטיינים בטקס שנערך במעון מוריה בגדרה. זו השנה השלישית שפרסים על שם ערן אלמוג ז”ל מוענקים לעובדים המצטיינים של מעונות עלה: בני ברק, ירושלים, גדרה והנגב. הפרסים בסך 30,000 ש”ח הוענקו ע”י קרן פיקר ע”ש ד”ר יעקב פיקר, אשר בנו, גבי, תרם את כספי הקרן לטובת הכפר השיקומי עלה נגב נחלת ערן.

 

האירוע נערך במעמד ראש המועצה מר יואל גמליאל, יו”ר קרן פיקר- הגב’ דידי אלמוג, יו”ר עלה נגב-נחלת ערן – אלוף (מיל’) דורון אלמוג, חבר נשיאות עלה – רו”ח ראובן שיף, מנהלות המעונות – שלומית גרייבסקי, מור טוגנדרייך, מסדה סקלי ונעמה סודקביץ, העובדים המצטיינים ובני משפחותיהם. עובדי המעונות מכל המחלקות, זכו לקבל פרסים כספיים והרבה כבוד והערכה.

הרב יהודה מרמורשטיין – מנהל רשת מעונות עלה, שניהל את הטקס, בירך את המשתתפים וציין את החשיבות הרבה שמייחסת הנהלת הרשת לפרסים, אשר מבטאים את הערכת ההנהלה והקרן לעבודה מסורה ושקדנית.

הגב’ דידי אלמוג, יו”ר הקרן, שפתחה את הטקס, בירכה את העובדים המצטיינים ובני משפחותיהם. בדבריה ציינה כי להיות מצטיין בארגון עלה, הפועל למען החלשים בחברה, זו גאווה, וכי נדרשת מחויבות אישית גבוהה, יכולת התמודדות עם שגרה יומיומית מורכבת, יסודיות, חשיבה יצירתית, וכן יש להוות דוגמה אישית לעובדים מסביב.

הגב’ שלומית גרייבסקי, סמנכ”לית עלה, בירכה בשם המנהלות, בציינה כי: “להצלחה, יש שותפים רבים – למחשבה, לדרך ולביצוע. אחת לשנה יש לנו היכולת להוקיר ולהעריך בציבור, את פועלם של אנשי הצוות הראויים, הנותנים יד אחת לעשות את כל הדרך הארוכה למען הילדים, בעיקר בשילוב ביניהם, בחריגה לטובה מהגדרות התפקיד, בלקיחת אחריות, במחשבה קדימה, ביוזמה, ובעיקר בעובדה כי לא משנה מה המקצוע ומה התפקיד: כולם בדרכם שותפים אמיתיים לניהול המעון, ולטיפול וקידום הילדים.”

בשם מקבלי הפרסים בירכה קרנית שמואלי – פיזיותרפיסטית ורכזת הצוות הפרא-רפואי בעלה נגב- נחלת ערן. את הטקס נעלו קבוצת דיירי המעון מוריה בהנהלת נעמה סודקביץ,שחילקו פרחים לזוכי הפרסים.

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-05-25 at 13.58.59

רגעים קטנים של אושר גדול

רפאל חניך בעלה ירושלים נזקק לצאת להתאמה דחופה עבור כסא הגלגלים שלו באזור, מרכז הארץ. …

fd1bfa63-57d0-4662-94ca-0507d97b025a

מתחילים לחגוג שבועות בעלה נגב

בערב חג השבועות הגיע לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” עליזה בן דוד, אמא של …

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.52.18 (1)

חגיגות ל”ג בעומר במרכזי עלה

חגיגת ל”ג בעומר מקורית בעלה אמש עקב ההנחיות המגבילות חגגו במרכזי עלה את ל”ג בעומר …