השנה בל"ג בעומר הייתה לנו חגיגה אש!!

השנה בל"ג בעומר הייתה לנו חגיגה אש!!

חמישי, מאי 18th, 2017


נראה כי שמנו הולך לפנינו בתחום החגיגות השמחות, אחרת איך תסבירו את הביקוש הגדול לחגוג במחיצתנו?! כל כך הרבה פנו אלינו בהצעות ובהזמנות, אז הכנסנו ללו"ז את כל מי שניתן, ועם האחרים קבענו להיפגש בקיץ.

אז מה היה לנו ומי חגג איתנו?

ל"ג בעומר מלא אופק – ארגון אופק בראשות הזוג המדהים רות ועמיעד טאוב והמתנדבים המקסימים שלהם חגגו אצלנו. המסיבה השמחה התנהלה בליוויו ובניצוחו של אודי דותן מ"ניצוצות" ובשיתוף תלמידי ישיבת גב"ש, תלמידות אולפנת מודיעין ומתנדבים שונים. רשת "קרביץ" תרמה לנו  חלק מהציוד, וכולם תרמו אנרגיות חמות וטובות.

המתנדבים שלנו – המתנדבים הוותיקים והקבועים שלנו, שכל כך אוהבים את דיירי עלה, לא ויתרו על ההזדמנות לרקוד איתם, והגיעו לשמוח ולשמח. כמה נעים לחגוג עם אנשים מוכרים, שיודעים בדיוק מה הדיירים שלנו אוהבים. המון תודה לכל האנשים הנפלאים הללו.

תלמידי ישיבה מבני ברק – לפני כשנה הם "הציצו" לשמחת בית השואבה ו"נפגעו". מאז הם מגיעים אלינו מדי פעם, וגם הפעם. הם באו לשמח את הדיירים והצוות, כשהם מצוידים בכלי נגינה שונים ובעיקר בהרבה חום ואהבה. תודה לתלמידים היקרים ובמיוחד לאליהו – היוזם והמארגן.

הפעילות החווייתית – במהלך ל"ג בעומר התמקדנו בנושא "אש ומים". בבוקר ערכנו פעילות הקשורה במים (מי לא אוהב להתרענן קצת בקיץ?), ואחה"צ הקמנו מדורה, וכיבדנו גם את צוות הטיפול שלנו ממטעמי המנגל, תפוחי האדמה, מרשמלו וגלידה.

חגיגה אש, כבר אמרנו?