“יום סבתות בגני “יד לטף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

סבתא מיוחדת לילד מיוחד!

איזה מיוחד היה עבורי לקבל הזמנה למפגש סבתות במעון עלה! רציתי לשתף אתכם וכן להודות על החוויה המהנה והמחזקת שיום זה היווה עבורי.
מיד כאשר נכנסתי למתחם וראיתי את הסדר, את האביזרים ואת הצוות מאיר הפנים, חשתי שזה מקום מדהים עבור הנכדה שלי ולכל המשפחה. ליבי התמלא שמחה להכיר מקרוב את המקום שבו הנכדה שלי שוהה ומבלה כל כך הרבה שעות יום יום, מקום ששם כמטרה קידום ופיתוח האוצרות שבהם התברכו ילדינו, ואלו נכדינו היקרים, בעלי העיכובים ההתפתחותיים.
היה מעניין להכיר את המנהלת והצוות, ללמוד את סדר היום, להיכנס לכיתה ולראות כיצד הצוות הפרא-רפואי והמטפלות עובדות עם הילדים מתוך אכפתיות, הבנה ומקצועיות. היה לנו מרנין לקלוט כמה טוב, מהנה ומשמח לקטנים החמודים שלנו במעון עלה.
השיחות הקבוצתיות פתחו לי צוהר למתרחש כל אחת בתוך עצמה וכן לעולמן של סבתות אחרות שמתמודדות. העשיר אותי לשמוע מאחרות את הזווית שלהן באתגר של ליווי הורים המגדלים ילדים יקרים שזקוקים לכל כך הרבה טיפוח וטיפול. הערכתי את גילוי הלב שהציף את הקשיים ואת הזכות להיות במקום שבו אנו נמצאות, פתיחות ששחרר ואיפשר לנו לצחוק ולבכות ביחד.

כל סבתא יצאה עם צילום נחמד שלה עם הנכד/ה בכיתה וכן עם מטען אדיר של חיזוקים. בין הלקחים של אותו בוקר אציין מספר משפטים ומסקנות שאני רוצה לקחת איתי כצידה לדרך:
פרופורציה: לשים את הדברים במקום הנכון. קבלה: לקבל את המצב כמות שהוא. אושר: למלא את מכלול תפקידינו בשמחה ובשלווה. הערכה: להכיר ולהעריך את כל מה שיש ואת כל הברכות בחיינו. הוקרה: להוקיר את הסיוע והעזרה שאחרים הנושאים בעול מעניקים. אהבה: לקבל ולאהוב את השונה. הכלה: הרבה הכלה. צמיחה אישית: התבוננות פנימית. לטפס, להמריא, להתעלות. תפילה: הרבה להתפלל, להודות ולבקש הלאה.

תודה לצוות הנפלא על הטיפול המסור והמקצועי בנכדינו. יהי רצון שתזכו להיות שליחים טובים להביא להם את מה שהם צריכים. ותודה על מה שאתם מעניקים לילדינו, ההורים המסורים, ושזכרתם גם אותנו הסבתות!
בהערכה רבה על החיזוקים והמטען היקר שקבלנו ועל ארגון יום נפלא זה,
מסבתא הדסה האוהבת

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-05-25 at 13.58.59

רגעים קטנים של אושר גדול

רפאל חניך בעלה ירושלים נזקק לצאת להתאמה דחופה עבור כסא הגלגלים שלו באזור, מרכז הארץ. …

fd1bfa63-57d0-4662-94ca-0507d97b025a

מתחילים לחגוג שבועות בעלה נגב

בערב חג השבועות הגיע לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” עליזה בן דוד, אמא של …

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.52.18 (1)

חגיגות ל”ג בעומר במרכזי עלה

חגיגת ל”ג בעומר מקורית בעלה אמש עקב ההנחיות המגבילות חגגו במרכזי עלה את ל”ג בעומר …