חדשות הקורונה 24.3

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לימודי המשך מיוחדים מאוד

בנוסף למאות הילדים והבוגרים הצעירים שמכנים את מרכזי עלה “בית”, מאות נוספים מגיעים מכל רחבי הארץ ללמוד בבתי הספר לחינוך מיוחד של עלה. עקב וירוס הקורונה שהרחיק את כל התלמידים של חינוך מיוחד מבית הספר, המחנכים והמטפלים המיוחדים של עלה פיתחו תוכנית לימודים מלאה של משחקים ופעילויות להורים ליישום בבית, הקליטו קטעי וידאו של תרגילים שהורים יעשו עם ילדיהם כדי לדאוג שכולם ישארו על המסלול עם יעדי הפיזיותרפיה שלהם. לאחר מכן פנה הצוות החינוכי למשפחות ילדי עלה לבדוק את התלמידים ולתת הוראות בהתאמה אישית לפי הצורך.

בית הספר אולי לא פועל, אבל תלמידי החינוך המיוחד שלנו תמיד בראשנו. שום דבר לא יכול למנוע מאיתנו לעזור לילד של עלה להגיע לפוטנציאל הגדול ביותר שלו!

 

קו חם להורים

במהלך מגיפת הקורונה- כשירות לקהילה, יצרו אנשי הרפואה והחינוך של עלה את “עלה בשבילכם”  מוקד מוקדש והיצע רחב של תכניות חינוכיות המספקות סיוע, הדרכה ותמיכה להורים לילדים עם מוגבלות.

בנוסף לאבטלה וחוסר הוודאות שמתגברים במהלך מגיפה זו, קו “עלה בשבילכם”  (1-800-201-077) הפך לקו הצלה למשפחות ילדים עם מוגבלות ברחבי ישראל, ומספק תמיכה ברמה גבוהה ומידע מכריע על רפואה ומשאבים חינוכיים, הטבות בריאות, זכויות כלכליות ואחריות למעסיקים.

אם יש לך ילד עם מוגבלות וזקוק לתמיכה, התקשר אלינו – ל”עלה בשבילכם” – כאן נתמוך בכם: 1-800-201-077. כולנו נעבור את זה ביחד!

לתמיכה בדיירי עלה

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-09-07 at 16.08.27

ביקור אביחי רמות מנכ”ל FLEX בבית היוצר

מזה מספר חודשים פועל באופקים מרכז “בית היוצר- עלה אופקים”, אשר מספק עבודה ל-72 משתקמים …

81b5c94a-257f-41fa-9aad-1835f8706e10

חווה חקלאית חדשה ב”עלה נגב- נחלת ערן”

הכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” ממשיך בעשייה ובקידום פרוייקטים ייחודיים כאשר בימים אלו אנו …

WhatsApp Image 2020-09-01 at 09.57.48

פתיחת שנת הלימודים תשע”א

בהתרגשות רבה פתחנו  את שנת הלימודים תשפ”א בבית הספר לחינוך מיוחד “עלה נגב – נחלת …