חגי תשרי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כמיטב המסורת, גם השנה חגגנו בכפר את חגי תשרי בפעילויות ואירועים מיוחדים לדיירים ולעובדים.

לפני יום כיפור השתתפו הדיירים בהופעה של אנסמבל “סנסן” ששרו וניגנו פיוטים, סליחות ושירים שונים. מוזיקה הינה כלי עוצמתי המסייע ביצירת שמחה ואווירת חג.

לקראת חג הסוכות מלאנו את הכפר בסוכות חגיגיות ומקושטות. חג הסוכות מסמל גם הכנסת אורחים ואחדות, חג בו אנו מזמינים את אחד משבעת האושפיזין לבקר בסוכה. הכנסת אורחים זו מסמלת את המצווה המתקיימת בחג – הזמנת עניי העיר, גרים יתומים ואלמנות. דווקא ברגעי החג השמחים ביותר מחובתנו להיות רגישים ולדאוג למי שנמצא בסביבתנו. ברוח מיוחדת זו קיימנו מספר אירועים בכפר.

ביום חמישי של חול המועד התקיים “אירוח חברים בסוכה”- דיירים מכל בית הזמינו את חבריהם מבתים אחרים לאירוח מפנק בסוכה, שכלל נשנושים, שייקים טעימים ומוזיקה טובה. בהמשך, התקיים הפנינג גדול אליו הוזמנו דיירים, עובדים ובני משפחותיהם לעמדות פעילות שונות, מתנפחים, דוכני יצירה ודוכני מזון. היה מרגש לראות את ילדי העובדים יחד עם דיירי הכפר שמחים ונהנים ביחד.

תודה לקרן פרלמן ג’נסיס ולמשרד לשוויון חברתי וכל מי שמסייע לנו להמשיך להעניק לדיירים ולעובדים אירועים מושקעים ומשמחים. ותודה לצוות העובדים המדהים של עלה נגב-נחלת ערן. חג שמח.

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-05-25 at 13.58.59

רגעים קטנים של אושר גדול

רפאל חניך בעלה ירושלים נזקק לצאת להתאמה דחופה עבור כסא הגלגלים שלו באזור, מרכז הארץ. …

fd1bfa63-57d0-4662-94ca-0507d97b025a

מתחילים לחגוג שבועות בעלה נגב

בערב חג השבועות הגיע לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” עליזה בן דוד, אמא של …

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.52.18 (1)

חגיגות ל”ג בעומר במרכזי עלה

חגיגת ל”ג בעומר מקורית בעלה אמש עקב ההנחיות המגבילות חגגו במרכזי עלה את ל”ג בעומר …