חגיגות יום הולדת בצל הקורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אלישיב לוזון, דייר הכפר השיקומי “עלה נגב – נחלת ערן” חגג השבוע את יום הולדתו ה-25. בימים שבשגרה יום הולדתו של אלישיב היא הפקה שלמה. לאלישיב עוד 8 אחים ואחיות, שחלקם כבר הקימו משפחה, וכדרך קבע ביום הולדתו כל המשפחה מתאחדת לחגוג את היום המיוחד בבילוי משפחתי בבריכה שאלישיב כל כך אוהב או בשבת משפחתית ומגבשת.

השנה, בשל ההגבלות שהקורונה הביאה עמה, החגיגות היו הרבה יותר צנועות. הוריו של אלישיב הגיעו לבקרו בכפר ולא לקחו אותו הביתה כפי שהם רגילים. “זה עצוב אבל שמח. אני רואה שאלישיב מתגעגע. הוא מבין שבאנו רק לביקור ולכן הוא קצת עצוב. אבל אני יודעת שעשינו את הבחירה הנכונה. אני יודעת שטוב לו ושצוות הכפר רוצים לעשות את הכי טוב עבורו. הרגישות, המקצועיות, האכפתיות והאחריות שלהם כלפיו ראויים להערכה” מספרת יעל, אמו של אלישיב. המפגש של ההורים עם דיירי הכפר נעשה בחדר סטרילי, על פי ההנחיות. הוריו של אלישיב הביאו עמם בלונים וכיבוד ליום ההולדת ושרו ושמחו עם בנם. אחרי המפגש המרגש נמשכה החגיגה בבית אופק שבכפר, בו ציין אלישיב את יום הולדתו יחד עם חבריו, בנות השירות והצוות.

בתקופה האחרונה חווינו אתגרים רבים שלא פגשנו בעבר, למדנו למצוא דרכים חדשות להנות מהדברים הקטנים ולדעת להעריך את מה שיש. כולנו ציפייה לחזרה מהירה לשגרה שאנחנו כל כך מוקירים, לשקט ולמשפחה.  תודה למשפחות הדיירים, לצוות, לבנות השירות ולכל מי שמכניס אור ואהבה לכפר. מזל טוב אלישיב!

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-09-07 at 16.08.27

ביקור אביחי רמות מנכ”ל FLEX בבית היוצר

מזה מספר חודשים פועל באופקים מרכז “בית היוצר- עלה אופקים”, אשר מספק עבודה ל-72 משתקמים …

81b5c94a-257f-41fa-9aad-1835f8706e10

חווה חקלאית חדשה ב”עלה נגב- נחלת ערן”

הכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” ממשיך בעשייה ובקידום פרוייקטים ייחודיים כאשר בימים אלו אנו …

WhatsApp Image 2020-09-01 at 09.57.48

פתיחת שנת הלימודים תשע”א

בהתרגשות רבה פתחנו  את שנת הלימודים תשפ”א בבית הספר לחינוך מיוחד “עלה נגב – נחלת …