חגיגות יום הולדת בצל הקורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אלישיב לוזון, דייר הכפר השיקומי “עלה נגב – נחלת ערן” חגג השבוע את יום הולדתו ה-25. בימים שבשגרה יום הולדתו של אלישיב היא הפקה שלמה. לאלישיב עוד 8 אחים ואחיות, שחלקם כבר הקימו משפחה, וכדרך קבע ביום הולדתו כל המשפחה מתאחדת לחגוג את היום המיוחד בבילוי משפחתי בבריכה שאלישיב כל כך אוהב או בשבת משפחתית ומגבשת.

השנה, בשל ההגבלות שהקורונה הביאה עמה, החגיגות היו הרבה יותר צנועות. הוריו של אלישיב הגיעו לבקרו בכפר ולא לקחו אותו הביתה כפי שהם רגילים. “זה עצוב אבל שמח. אני רואה שאלישיב מתגעגע. הוא מבין שבאנו רק לביקור ולכן הוא קצת עצוב. אבל אני יודעת שעשינו את הבחירה הנכונה. אני יודעת שטוב לו ושצוות הכפר רוצים לעשות את הכי טוב עבורו. הרגישות, המקצועיות, האכפתיות והאחריות שלהם כלפיו ראויים להערכה” מספרת יעל, אמו של אלישיב. המפגש של ההורים עם דיירי הכפר נעשה בחדר סטרילי, על פי ההנחיות. הוריו של אלישיב הביאו עמם בלונים וכיבוד ליום ההולדת ושרו ושמחו עם בנם. אחרי המפגש המרגש נמשכה החגיגה בבית אופק שבכפר, בו ציין אלישיב את יום הולדתו יחד עם חבריו, בנות השירות והצוות.

בתקופה האחרונה חווינו אתגרים רבים שלא פגשנו בעבר, למדנו למצוא דרכים חדשות להנות מהדברים הקטנים ולדעת להעריך את מה שיש. כולנו ציפייה לחזרה מהירה לשגרה שאנחנו כל כך מוקירים, לשקט ולמשפחה.  תודה למשפחות הדיירים, לצוות, לבנות השירות ולכל מי שמכניס אור ואהבה לכפר. מזל טוב אלישיב!

כתבות אחרונות

656922d6-daf4-4941-b81b-57b172e81043

מחזירים אהבה ב”עלה נגב – נחלת ערן”

צוות הכפר פועל במשך 365 ימים בשנה – במקצועיות, ביסודיות ובעיקר עם המון אהבה. אנחנו …

ביקור מבקר המדינה 1

ביקור מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן “בעלה נגב – נחלת ערן”

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, מתניהו אנגלמן, ביקר היום (ג׳) בכפר השיקומי לאוכלוסיות מיוחדות, עלה …

WhatsApp Image 2020-07-22 at 15.21.45

טקס סיום של הבנות שירות במרכז עלה ירושלים

מדי שנה, מרכז עלה ירושלים חוגגת לבנות השירות המדהימות טקס סיום שנה. השנה, האירוע התקיים …