השבת שפקחה את עינינו

השבת שפקחה את עינינו

זאב ואריאלה סון

ה' באדר, 5 במארס 2006

לאחרונה זכינו להכיר את ארגונכם הודות לבתנו עליזה, בת שירות לאומי, העובדת כמורה סייעת בסניפכם בירושלים. בשבת האחרונה עליזה הגיעה הביתה עם בת שירות נוספת בשם גילי ועם אורח מיוחד… דניאל בן ה-8, הסובל מאוטיזם ומתגורר במעונכם. עליזה נקשרה מאוד לדניאל במהלך עבודתה במעון ורצתה מאוד לבלות עמו את השבת בביתנו.

הייתה זו שבת מרגשת, שפקחה את עינינו בשני מישורים. ראשית, באמצעות דניאל נחשפנו באופן מוחשי וישיר לעבודה המופלאה הנעשית בעלה. ראינו איך כל היבט ביכולותיו הגופניות, הנפשיות והרגשיות של דניאל דורש טיפול וסבלנות אין קץ. ליבנו נקרע מול הקושי. לנוכח העובדה שדניאל הוא רק אחד מיני ילדים רבים בעלי קשיים עצומים המטופלים בעלה, אנו בהחלט נפעמים מהפעילות שלכם ומהצרכים שעלה מספקת מדי יום ביומו. במוצאי שבת כשהסענו את עליזה ודניאל לירושלים, ניתנה לנו הזדמנות להתרשם מקרוב ממקום מגוריו של דניאל ומהאווירה הביתית והחמה שעוטפת כל פינה.

עינינו נפקחו לראות גם פן אחר של עליזה, שמעולם לא זכינו להיווכח בו כהוריה. כאשר צפינו בה ובגילי מטפלות בדניאל בנאמנות ובאהבה, בצורה כל כך בוגרת – הרגשנו גאווה!

דניאל הטביע את חותמו בביתנו. לאחרונה כאשר בננו הגיע למצוות חשנו בהתרגשותו הרבה כאשר ציין שלמד רבות מהשבת בה דניאל התארח בביתנו. הוא הביע את רצונו לתרום לילדי עלה חלק ממתנות בר המצווה שקיבל. לפיכך, מצורפת תרומה לעלה, המלווה בברכותינו החמות והאוהדות להמשך הצלחתכם בעבודת הקודש שאתם מבצעים במסירות ובאהבה.