ביקור סגן השר הרב יעקב ליצמן במעון יד לטף וסיור במבנה החדש בבני ברק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

“העמותה נותנת חיים למשפחות של הילדים המיוחדים”

כך אמר סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, בביקורו במעון יום שיקומי בעמותת ‘עלה’ “מערכת הבריאות בארץ תעודד ותתמוך בפעילות המבורכת של העמותה ותסייע לה ככל האפשר”.

השבוע סייר סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן במעון “יד לטף” של עמותת ‘עלה’ בבני ברק, את הסיור קיים הרב ליצמן יחד עם המנהל הכללי של רשת מרכזי ‘עלה’, הרב יהודה מרמורשטיין, והרב חנוך זייברט מ”מ ראש העיר בני ברק.

במסגרת הסיור התוודע סגן השר הרב ליצמן לפעילות הענפה של רשת ‘עלה’ והטיפול בילדים ואנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית קשה. סגן השר קיבל סקירה מקיפה על מהלכי השיעורים וההפעלות המקצועיות השונות בגן הילדים ובכיתת התינוקות ונחשף לשיטות הטיפול המיושמות לרווחת הילדים, ציוד העזר במקום, לצוות המקצועי ולמתנדבות הרבות הפועלות במעון וכן לעשרות התינוקות והפעוטות אשר מתמודדים בגבורה עם מוגבלות פיזית ושכלית. סגן השר התרגש במיוחד כשהכיר ילדה קטנה עם מוגבלות שכלית לאחר שעברה בהצלחה ניתוח מורכב בגפיים.

במהלך הסיור במרכז ‘עלה’ פגש סגן השר ליצמן באחת האימהות שסיפרה לו על ההערכה הרבה שלה ל’עלה’, על הכרת התודה ועל כך שגם היא עצמה מרגישה שהיא יכולה לתרום לאנשים עם מוגבלות ותורמת בעצמה לעמותה. סגן השר ליצמן עודד את האם והורים נוספים לפנות ללשכתו כאשר הם זקוקים לעזרה וכי הוא מקפיד לקרוא את המכתבים ולסייע במידת האפשר.

סגן השר ליצמן סיכם את ביקורו ואמר: “עמותת ‘עלה’ מספקת מעטפת צרכים רחבה לילדים מיוחדים, מהבוקר עד הערב וכך נותנת בחזרה את החיים למשפחותיהם של הילדים המיוחדים. אני מכיר את עמותת ‘עלה’ שנים רבות, עוד מתחילת דרכה. מאז ומתמיד השתדלתי לסייע לעמותה. אני רואה בכך מצווה לסייע לעמותה נפלאה זו אשר כל משאביה מופנים למען עזרה לחלש בחברה. העמותה זקוקה לציוד רב ותמיכה רבה. מערכת הבריאות בארץ תעודד ותתמוך בפעילות המבורכת של העמותה ותסייע לה ככל האפשר”.

 

כתבות אחרונות

656922d6-daf4-4941-b81b-57b172e81043

מחזירים אהבה ב”עלה נגב – נחלת ערן”

צוות הכפר פועל במשך 365 ימים בשנה – במקצועיות, ביסודיות ובעיקר עם המון אהבה. אנחנו …

ביקור מבקר המדינה 1

ביקור מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן “בעלה נגב – נחלת ערן”

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, מתניהו אנגלמן, ביקר היום (ג׳) בכפר השיקומי לאוכלוסיות מיוחדות, עלה …

WhatsApp Image 2020-07-22 at 15.21.45

טקס סיום של הבנות שירות במרכז עלה ירושלים

מדי שנה, מרכז עלה ירושלים חוגגת לבנות השירות המדהימות טקס סיום שנה. השנה, האירוע התקיים …