באו לביקור – הבטיחו לחזור…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
  • הדפסה
פרטים
פורסם ביום שבת, 24 ספטמבר 2011 21:31

ביקור יחידה יא’–א בעלה נגב-נחלת ערן

בתחילת חודש יולי אירח הכפר השיקומי עלה נגב-נחלת ערן קצינים ונגדים מיחידה יא’-א של חיל האוויר. הביקור שהתקיים ביוזמת רס”ן פנחס בן דור והובל על ידו, היה מרגש במיוחד. החיבור לדיירי הכפר, לצוות ולעשייה הייחודית היה מיידי וחודר אל הלב.

ליחידה יא’-א ולרשת עלה יש היסטוריה משותפת. אנשי היחידה מתנדבים במעון מוריה – עלה גדרה מזה שנים, עוד בתקופה בה ערן אלמוג ז”ל היה חניך במעון.

במכתב שנשלח בעקבות הביקור לאלוף (מיל.) דורון אלמוג, יו”ר עלה נגב-נחלת ערן (ואביו של ערן ז”ל), הביע סרן קובי אבינו, ראש צוות פיתוח מערכות אלקטרוניות תחום הנדסה, את ההתרגשות וההערכה לעשייה בעלה נגב-נחלת ערן: “אנו מודים על ההזדמנות שניתנה לנו להיחשף אל אוכלוסייה מדהימה זאת ואל צוות מדהים, אשר אתה עומד בראשו ומהווה מקור השראה ודוגמה אישית.”

בעקבות הביקור בכפר, העלו הקצינים הצעה לביצוע פרויקט למען דיירי עלה נגב-נחלת ערן. הרעיון מתבסס על פרויקט קיים, אשר מופעל זה מכבר ע”י היחידה בשיתוף עם מרכז שיקומי לילדים בבי”ח אסף הרופא. במסגרת זו, אנשי היחידה חושפים את הילדים לפעילויות טכנולוגיות מרתקות בתחום הרובוטיקה והמחשוב.

“נשמח להתניע מהלך של ביצוע פעילות התנדבותית בכפר,” כתב סרן אבינו, והסביר את מהות הפרויקט כאמור. בעלה נגב-נחלת ערן מברכים על היוזמה, ומקווים ששיתוף הפעולה יצא לפועל ויניב פירות טובים.