איך תוכלו לעזור

המתנדבים הם חלק בלתי נפרד ממשפחת עלה, מעשירים את חיי הדיירים בעלה עם התלהבותם ואהבתם.

מאות מתנדבים בעלה יכולים להעיד על ההבדל שנעשה בחייהם וההשפעה לאחר שהתנדבו באחד ממעונות עלה.בעלה ניתן להתנדב ע"י אופציות רבות כל אחד יכול להשקיע את כישוריו, זמנו ועדיפויותיו.

באם הנכם מסוגלים במשך חודש או יותר, להתנדב ובאמת להכיר ולאהוב את אחד מהילדים שלנו. נשמח מאד באם תיצרו איתנו קשר במייל לחוויה חד פעמית, ניתן להשתתף ביום ההתנדבות מאורגן שאנו מארגנים בכיתות או בגנים.

ניתן גם להצטרף לעשרות מתנדבי העבר אשר ממשיכים להיות שגרירים שלנו ממקום מגוריהם.

הקשר עם ילדי עלה יכול לעשות שינוי גדול בחייך!
לצערנו, התנדבות לטווח קצר לא אפשרית במצבם של דיירי עלה כי לוקח להם זמן להתרגל לאנשים חדשים ולכן באפשרותנו לקבל מתנדבים לתקופה של חודש ומעלה.להתנדבות ניתן ליצור קשר:

עלה ירושלים- מיטל אדמוני mitnadvim@aleh-israel.org

עלה בני ברק- נחמה בוגץ' mitnadveialeh@aleh.org

עלה מוריה- מוריה אברהמי moriah@aleh-israel.org

עלה נגב- נחלת ערן- הילי כהן rm@aleh-israel.org

התנדבות

תנו לילדי עלה סיבות נוספות לחייך

אנחנו עושים הבדל אמיתי בחייהם של ילדים ישראלים עם מוגבלות מורכבת, וגם אתם יכולים! על ידי מתן חסות לאחד הפרויקטים המיוחדים שלנו, נוכל לאפשר לילדינו, ללא קשר למוגבלותם, לחיות חיים איכותיים ומשמעותיים.

תרמו עכשיו

יישום נוהל וטפסים

אם אתה שוקל עבודה התנדבותית בישראל, יש להביא בחשבון שהנסיבות בישראל שונות מאוד מזו שבארצות אחרות. המצב הפוליטי המורכב, מזג האוויר בקיץ, והבדלים תרבותיים שונים עשויים להוות אתגר למתנדבים זרים. עם זאת, הם גם עושים עבור חוויה מדהימה. הדבר החשוב ביותר הוא לבוא עם ראש פתוח גישה חיובית.

מעוניין להיות מתנדב עבור ALEH בישראל? אתה יכול להודיע ​​לנו על ידי מילוי טופס הבקשה המקוון, יחד עם המסמכים הדרושים אחרים / טפסים המפורטים תחת "מה צריך ALEH כדי לעבד את הבקשה שלי?". ברוב המקרים, תתקשר אליכם בדואר אלקטרוני מספר פעמים במהלך תהליך ההקרנה, וראיון טלפוני / סקייפ יסודר עם רכזת המתנדבים לפני האישור.

אנו ממליצים להמתין להזמין את הכרטיס עד לקבלת אישור רשמי מ- ALEH. לאחר הנסיעה שלך, אנחנו רוצים לקבל סריקה של הכרטיס שלך.

עבור רוב המדינות ALEH יכול לארגן אשרת התנדבות (עם מקסימום של 1 שנה הרחבה אפשרית של שנה אחת יותר). פעולה זו עשויה להימשך זמן מה, לכן קח זאת בחשבון בעת ​​ביצוע התוכניות שלך.

התנדבות

ALEH’s residential facilities offer a warm, homey environment where the children receive the support they require for all daily activity, including eating, learning, playing, and basic hygiene. ALEH’s professional and volunteer staff oversee all activities at a ratio of one caregiver per child.

Assisted-living quarters afford teenagers and young adults the opportunity to experience greater independence and face fresh challenges.

Early intervention wings provide a holistic therapeutic environment for infants and toddlers with severe disabilities. Identifying a child’s abilities and developing them to the fullest extent from an early age increases their potential for developing beyond their initial prognosis.