איך תוכלו לעזור

מאות ילדים מסתמכים עלינו – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה – כדי לספק להם טיפול מעולה בסביבה חמה ואוהבת.

זה עולה כ 15,000 ש”ח לחודש לטיפול ילד אחד המתגורר בעלה. זה כולל שירותי רפואה טיפול, שיקום וטיפול, חינוך, ציוד מיוחד, מזון, ביגוד ותחזוקה הגיינה.

אנא עזרו לנו להמשיך לספק להם את האווירה האוהבת ואת הטיפול המקצועי שהם צריכים לשגשג.

התרומות לעלה ניתנות לניכוי ממס בארצות הברית, בריטניה, קנדה, הולנד וישראל..

תרמו עכשיו

עלה גדלה והפכה לקהילה גלובלית המבוססת על עקרונות של רגישות, הכללה, מחויבות וחסד. בניית עולם טוב ואכפתי יותר, עלה עושה שינוי של ממש בחייהם של ילדים ישראלים עם מוגבלויות אינטלקטואליות והתפתחותיות מורכבות.

על ידי תרומתכם לעלה, אתם תעזרו לנו לעמוד במטרה שלנו לאפשר לכל ילד, ללא קשר למוגבלותו, לממש את יכולותיו במלואן ולחיות חיים איכותיים. תודה על השותפות שלך ונדיבות ליבך!

בר / בת מצווה

קח את בר / בת מצווה לשלב הבא ולהפוך אותו חוויה בלתי נשכחת כי תהיה השפעה אמיתית!

המצב החדש שלך הוא על כל עושה את ההבדל. עכשיו אתה סופר יותר מתמיד.

אז לעשות משהו שיעשה רושם לטווח ארוך – על עצמך ועל הסובבים אותך.

Legacy Giving

Planned legacy giving to ALEH enables you to leave your mark on society and inspire future generations to continue building a better, more caring world, while simultaneously ensuring your personal financial future.

Remembering ALEH in your will or bequest is easy, versatile and may entitle you and your family to significant charitable tax deductions. In addition to enhancing your personal goals, your generosity will create a lasting impact by assisting in the ongoing rehabilitation and advancement of ALEH residents.

אמץ ילד

בבסיס ההצלחה של עלה נמצא הקשר החם והאישי המתפתח בין המטפלים שלנו לבין ילדינו. אחרי הכל, הצוות האוהב והמקצועי שלנו משחק תפקידים רבים בחיי הילדים של עלה– משפחה, מורים וחברים.

צור קשר מיוחד משלך על ידי “אימוץ” אחד הילדים של עלה ונתינת חסות לטיפולים שיסייעו לו או לה לגדול ולהתפתח. שמרו על קשר כדי לראות את השינוי שעשיתם לילדים באמצעות דוח התקדמות ותמונות.

התנדבות

המתנדבים הם חלק בלתי נפרד ממשפחת עלה, מעשירים את חיי הדיירים בעלה עם התלהבותם ואהבתם.
מאות מתנדבים בעלה יכולים להעיד על ההבדל שנעשה בחייהם וההשפעה לאחר שהתנדבו באחד ממעונות עלה.בעלה ניתן להתנדב ע”י אופציות רבות כל אחד יכול להשקיע את כישוריו, זמנו ועדיפויותיו.

באם הנכם מסוגלים במשך חודש או יותר, להתנדב ובאמת להכיר ולאהוב את אחד מהילדים שלנו. נשמח מאד באם תיצרו איתנו קשר במייל לחוויה חד פעמית, ניתן להשתתף ביום ההתנדבות מאורגן שאנו מארגנים בכיתות או בגנים.

ניתן גם להצטרף לעשרות מתנדבי העבר אשר ממשיכים להיות שגרירים שלנו ממקום מגוריהם.

הקשר עם ילדי עלה יכול לעשות שינוי גדול בחייך!

לצערנו, התנדבות לטווח קצר לא אפשרית במצבם של דיירי עלה כי לוקח להם זמן להתרגל לאנשים חדשים ולכן באפשרותנו לקבל מתנדבים לתקופה של חודש ומעלה.להתנדבות ניתן ליצור קשר:

עלה ירושלים- מיטל אדמוני mitnadvim@aleh-israel.org

עלה בני ברק- שושי פוקסמן mitnadveialeh@aleh.org

עלה מוריה- מוריה אברהמי moriah@aleh-israel.org

עלה נגב- נחלת ערן- הילי כהן rm@aleh-israel.org

רצים עם עלה

ALEH Ascend הוא כל כך הרבה יותר מאשר צוות פועל. אנחנו תנועה – על המהלך – מוקדשת לדחוף את הגבולות האישיים שלנו על מנת להבטיח את הצמיחה הבלתי מוגבלת ואת ההכללה האמיתית של כל ילד ישראלי, ללא קשר לחומרת נכותו.

עם כל קילומטר אנחנו רצים, אנחנו מנפצים גבולות חברתיים ומרים את הדאגה לילדים הכי פגיעים בישראל.