אביה התחתנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אביה היתה בת שירות בכפר במשך שנתיים. במהלך השנה הראשונה היתה חלק מצוות בית זהר, בית המורכב מנשים סביב שנות ה-30 לחייהן, ובשנתה השניה, מתוך רצון להשפיע ולעודד את קבלת השונה בקרב בני נוער, היתה חלק מתוכנית “תיקון עולם” – תוכנית של עמותת עלה בשיתוף עם משרד החינוך שמטרתה להביא לשינוי עמדות של בני נוער כלפי אנשים עם מוגבלות ועידוד תרומה לקהילה.

אביה התחברה מאד לדיירי הכפר שהפכו להיות עבורה כמשפחה ולכן גם בהיותה בת שירות של תכנית “תיקון עולם” עדיין שילבה זאת בעבודה עם הדיירים שהיא כל כך אוהבת.

מהרגע שאביה ובן זוגה החלו לדבר על חתונה היה לה ברור שחברותיה הטובות, הדיירות מבית זהר בכפר, יהיו איתה ברגע המרגש בחייה. החתונה שנערכה ברחובות, זכתה לארח חלק מדיירות הבית – ענבל, רחלי, רויטל, איילה וסיוון שהתרגשו מאד כמה ימים קודם לכן. הבנות הכינו לכבוד אביה ברכות ומתנה מהתעסוקה.

כשהיום הגדול הגיע ההתרגשות הייתה בשיאה. הן לבשו בגדים יפים, הסתרקו, התאפרו ויצאו לדרך יחד עם הצוות שליווה אותן. כשפגשו לראשונה באביה ככלה, לא נשארה עין אחת יבשה.

אביה שלא יכלה לעצור את דמעותיה חיבקה אותן חיבוק חזק, חיבוק של אהבה טהורה שאינה תלויה בדבר. חיבוק שרואה את הנשמה שמעבר לכל מוגבלות. חיבוק של חיבור שללא “עלה נגב – נחלת ערן” כנראה שלא היה קורה לעולם.

משפחת עלה נגב – נחלת ערן מאחלת לאביה ובחיר ליבה המון מזל טוב, חיים טובים ומאושרים ומקווים להתראות רק בשמחות!

כתבות אחרונות

WhatsApp Image 2020-05-25 at 13.58.59

רגעים קטנים של אושר גדול

רפאל חניך בעלה ירושלים נזקק לצאת להתאמה דחופה עבור כסא הגלגלים שלו באזור, מרכז הארץ. …

fd1bfa63-57d0-4662-94ca-0507d97b025a

מתחילים לחגוג שבועות בעלה נגב

בערב חג השבועות הגיע לכפר השיקומי “עלה נגב- נחלת ערן” עליזה בן דוד, אמא של …

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.52.18 (1)

חגיגות ל”ג בעומר במרכזי עלה

חגיגת ל”ג בעומר מקורית בעלה אמש עקב ההנחיות המגבילות חגגו במרכזי עלה את ל”ג בעומר …